Databázový software k pronájmu

Právě máte možnost využívat nejlepší online databázový katalogový systém na trhu. Tento internetový software spojuje přes 15 samostatných webových stránek do jedné gigantické databáze s více jak 1,7 miliony záznamů, které jsou neustále online. Data ze všech stránek navíc propojuje a zobrazuje tak uživatelům informace z více webových stránek najednou. To vše při návštěvnosti téměř 20.000 uživatelů denně!

Skvělé služby pro uživatele, vynikající grafika a spolehlivá administrace klientů jsou základem, na kterém stavíme. Můžeme proto náš systém s klidným svědomím nabídnout i jiným zájemcům.

Pokud chcete provozovat vlastní databázi produktů nebo kontaktů zapůjčíme Vám náš software. Služby databáze si můžete prohlédnout sami. Lze je samozřejmě přizpůsobit Vašim požadavkům tak, abyste byli spokojeni.

Databázi můžete provozovat jako samostatnou stránku, ale pokud máte opravdu dobrý nápad, rádi Vás přibereme do rodiny projektů a katalogů, které nyní máme.

Cena za pronájem databázového software je velice příjemná a ekonomická pro každý začínající projekt, ale i pro zaběhnuté databáze hotelů, akcí a restaurací, které mohou nabídnout svým klientům do pár dnů mnohem kvalitnější a přitažlivější služby než nyní.

Kontaktujte nás nezávazně.